Deze plugin is niet getest met de laatste drie grote versies van WordPress. Mogelijk wordt het niet meer onderhouden of ondersteund. Er kunnen ook compatibiliteitsproblemen ontstaan wanneer het wordt gebruikt met recentere versies van WordPress.

D3 Data Fields

Beschrijving

D3 Data Fields allows you to create WordPress data fields and access them using shortcodes.
It’s the perfect companion for D3 Suites themes and plugins.

Data fields and shortcodes:
– Brand Name [brand_name]
– Business/Company Name [business_company_name]
– First Name [first_name]
– Last Name [last_name]
– Tax Code [tax_code]
– Vat Number [vat_number]
– PEC [pec]
– SDI [sdi]
– Business Register [business_register]
– REA [rea]
– Address [address]
– ZIP [zip]
– City [city]
– Province/Canton/State [province_canton_state]
– Country [country]
– Phone Primary [phone_primary]
– Phone Secondary [phone_secondary]
– Technical Office Phone [technical_office_phone]
– Commercial Office Phone [commercial_office_phone]
– Accounting Office Phone [accounting_office_phone]
– HR Office Phone [human_resources_office_phone]
– Warehouse Phone [warehouse_phone]
– Email Primary [email_primary]
– Email Secondary [email_secondary]
– Website Primary [website_primary]
– Website Secondary [website_secondary]
– Headquarters Map [headquarters_iframe_map]
– Resellers Map [resellers_iframe_map]
– Facebook [facebook]
– Instagram [instagram]
– WhatsApp [whatsapp]
– LinkedIn [linkedin]
– YouTube
– TikTok [tiktok]
– Behance [behance]
– Pinterest [pinterest]
– Tumblr [tumblr]
– Telegram [telegram]
– Twitter [twitter]
– Google [google]
– Snapchat [snapchat]
– Dribbble [dribbble]
– Yahoo [yahoo]
– Reddit [reddit]
– GitHub [github]
– Vimeo
– Vine [vine]
– Foursquare [foursquare]
– Flickr [flickr]
– Rss [rss]
– 500px [500px]
– WordPress [wordpress]
– Spotify [spotify]
– Skype [skype]

FAQ

Do I need something else to use Data Fields?

No you don’t, the plugin is ready-to-go. Install it, activate it and you are ready for D3 Data Fields.

Is it compatible with every theme?

Theoretically yes, but it is demanded by your theme implementation.

Beoordelingen

Er zijn geen beoordelingen voor deze plugin.

Bijdragers & ontwikkelaars

“D3 Data Fields” is open source software. De volgende personen hebben bijgedragen aan deze plugin.

Bijdragers

Vertaal “D3 Data Fields” naar jouw taal.

Interesse in ontwikkeling?

Bekijk de code, haal de SVN repository op, of abonneer je op het ontwikkellog via RSS.

Changelog

0.1

First stable version.