Deze plugin is niet getest met de laatste drie grote versies van WordPress. Mogelijk wordt het niet meer onderhouden of ondersteund. Er kunnen ook compatibiliteitsproblemen ontstaan wanneer het wordt gebruikt met recentere versies van WordPress.

Czater.pl – live chat i telefon

Beschrijving

Czater.pl to darmowy live chat https://www.czater.pl, który możesz w prosty i szybki sposób zainstalować w swojej witrynie na WordPress. Dzięki temu klienci będą mogli skontaktować się z Tobą w czasie rzeczywistym! Wystarczy, że skorzystasz z tego pluginu. Zaufało nam już 10 000 klientów. Dołącz do nich już teraz!

Cechy charakterystyczne:

 • łatwo go zainstalować instalacja
 • jest obsługiwany online (nie wymaga instalacji oprogramowania na komputerze)
 • można dostosować kolorystycznie do swojej strony
 • działa na każdej stronie internetowej
 • działa na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony, iOS, Android, Windows Phone)
 • oferuje statystyki oraz podgląd użytkowników na stronie
 • zapewnia obsługę zgłoszeń przychodzących drogą e-mailową
 • umożliwia przyjmowanie płatności od klientów (PayU, PayPal, Dotpay)
 • pozwala na integrację z Google Hangout (powiadomienia o rozmowach na komórkę)
 • aplikacja mobilna dla Androida i wkrótce dla iOS
 • można z niego korzystać za darmo!
  i wiele innych!

Jak używać?

Po zainstalowaniu pluginu, w ustawieniach wystarczy wkleić swój indywidualny kod czatu pobrany z ustawień konta, wtedy czat zacznie wyświetlać się na stronie. Od tej pory klienci będą mogli się z nami skontaktować online. Wszystkie rozmowy obsłużymy z indywidualnego panelu konsultanta na stronie www.czater.pl (po zalogowaniu na swoje konto).

Ile to kosztuje?

Nasza oferta jest przejrzysta i konkurencyjna. Z czatu w wersji podstawowej można korzystać zawsze za darmo! Funkcjonalność można też rozbudować przez aktywację jednego z wariantów: standard, premium oraz ultra. Cennik i szczegółowy opis funkcjonalności znajdziecie tutaj: https://www.czater.pl/strona/cennik

Wsparcie

Nasi konsultanci są dla Państwa dostępni na czacie w dni robocze w godzinach 9-17. W pozostałych godzinach możecie do nas napisać wiadomość e-mail, na którą na pewno odpowiemy, nawet w weekendy.

Schermafbeeldingen

 • Czat
 • Konfiguracja w wordpressie

Installatie

 1. Rejestrujemy darmowe konto na stronie: https://www.czater.pl/czater/register
 2. W panelu administracyjnym naszej witryny, z kokpitu wybieramy pozycję Wtyczki i z repozytorium WordPress wybieramy wtyczkę czatera.
  Możemy też wgrać wtyczkę samodzielnie (w tej sytuacji pobieramy ją ze strony: https://www.czater.pl/strona/pomoc/live-chat-plugin-wordpress)
 3. W konfiguracji wtyczki, w sekcji kod czatu wklejamy nasz indywidualny kod czatu pobrany z konta w czater.pl https://www.czater.pl/userPanel/codes

FAQ

 1. Czym jest czater.pl
  Czater.pl to serwis umożliwiający stworzenie darmowego live czatu na swoją stronę, dzięki czemu klienci będą mogli porozmawiać z Tobą w czasie rzeczywistym.
 2. Czy to coś kosztuje?
  Obecnie trwa wyjątkowa promocja! Do odwołania wszystkie funkcje serwisu i korzystanie z czata możliwe jest zupełnie ZA DARMO.
 3. Czy stworzenie czatu jest trudne?
  Stworzenie czatu w naszym serwisie jest bardzo proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Wystarczy utworzyć nowy czat, zdecydować o jego wyglądzie i zapisać zmiany, wówczas wygenerujemy dla Ciebie indywidualny kod HTML, który wystarczy umieścić na stronie i Twój komunikator on-line jest gotowy do pracy.
 4. Czy w razie problemów można uzyskać pomoc?
  Na pewno poradzisz sobie z obsługą naszego narzędzia. Oczywiście w razie problemów służymy pomocą. Zawsze możesz napisać do nas wiadomość wykorzystując formularz kontaktowy lub napisać do nas na czacie 😉 Na pewno odpowiemy na każde przesłane zapytanie.
 5. Co się stanie, kiedy klient będzie chciał ze mną porozmawiać, a ja akurat nie będę dostępny?
  W takiej sytuacji klient otrzyma komunikat, że przeprowadzenie rozmowy na czacie jest niemożliwe i będzie mógł pozostawić wiadomość, którą prześlemy Ci na podany podczas rejestracji konta w naszym serwisie adres e-mail. Dzięki temu nawet, gdy będziesz offline klient będzie mógł nawiązać z Tobą kontakt. Podczas odpowiedzi na wiadomość będziesz mógł także poinformować klienta o tym, że jesteś już online i zaprosić do rozmowy na czacie.

Beoordelingen

Er zijn geen beoordelingen voor deze plugin.

Bijdragers & ontwikkelaars

“Czater.pl – live chat i telefon” is open source software. De volgende personen hebben bijgedragen aan deze plugin.

Bijdragers